هتل نزدیک فرودگاه امام خمینیهتل نزدیک فرودگاه امام خمینی

هتل فرودگاهی به هتلی گفته می شود که غالبا نزدیک به فرودگاه قرار دارند و این هتل ها بیشتر انتخاب افرادی می باشند که بین دو پروازشان وقفه افتاده یا کنسل شده، که نیاز به استراحت در مکانی آرام را دارند، همچنین برای خلبانان و خدمه بسیار مناسب است.
اقامت کوتاه مدت در هتل های فرودگاهی به تازگی موضوعی پر رنگ تر شده و از سوی مردم استقبال بالایی داشته است. این قابلیت یک موضوع تازه است که در همه ی کشورهای دیگر قبلا مورد استقبال قرار گرفته.
خلاصه اگر به هر دلیلی نیاز به استفاده از این هتل ها را دارید این هتل ها رو به رو ی فرودگاه امام خمینی قرار گرفته اند. ترانسفر فرودگاهی از هتل به فرودگاه و از فرودگاه به هتل رایگان و هر بیست دقیقه یکبار انجام می شود دو هتل با نام های “ایبیس” و “نووتل” خود نمایی می کنند.
هر دو هتل نزدیک فرودگاه امام خمینی ساخته شده اند و از سری هتل های گروه هتلداری فرانسوی اکور هستند، و در حدود ۵۰ سال است که فعالیت دارند، در ۵ قاره جهان ساخته شده اند و در حدود ۲۴۰ هزار نفر در این هتل ها فعالیت دارند.
هتل نزدیک فرودگاه امام در حدود ۴۵ دقیقه با تهران با فاصله دارند و به دور از شلوغی قرار دارند.

هتل نووتل هتلی نزدیک به فرودگاه امام

این هتل، هتلی ۵ ستاره است و بیشتر مناسب مقاصد تجاری و سفرهای کاری می باشد. این هتل دارای ۳۰۰ اتاق برای اقامت مسافران و برای افراد معلول نیز ۴ اتاق در نظر گرفته شده است.
هتل نووتل برای افرادی که به سفر کاری آمده اند، و نیاز به سالن برگزاری همایش و یا اتاق جلسات دارند، گزینه ی بسیار مناسبی است. می توان گفت یکی از مزایای ویژه ی این هتل اتاق جلسات و سالن همایش آن است چرا که دیگر فرد استرس و دغدغه ی مکان برگزاری جلسات کاری خود را ندارد همچنین در هزینه و وقت فرد صرفه جویی می شود.
این هتل تمامی امکانات رفاهی دیگر از جمله ترانسفر فرودگاهی، استخر، سونا، جکوزی، شنا، باشگاه، اینترنت، رستوران و … را داراست.

هتل نزدیک فرودگاه امام
هتل نزدیک فرودگاه امام

هتل ایبیس هتلی نزدیک به فرودگاه امام

هتل ایبیس نیز هتلی ۴ ستاره، و جزء هتل های بین المللی می باشد . این هتل دارای ۱۹۶ اتاق بوده و نام قدیم آن اکسیس می باشد این هتل کافی شاپ و رستوران با کیفیتی دارد، همچنین صرف صبحانه در آن بسیار دلچسب است.
هتل ایبیس بیشتر مناسب مقاصد تفریحی می باشد با اینکه هتلی ۴ ستاره است اما تمامی امکانات رفاهی و خدمات را داراست و از هتل نووتل چیزی کم ندارد . امکانات موجود در این هتل شامل استخر، سونا، اسپا، صبحانه، ناهار و شام و … است.
در آخر باید بگویم که مزیت های زیادی در این هتل ها وجود دارند و بهترین انتخاب برای افراد با مقاصد مختلف اداری و تفریحی هستند این هتل ها غالبا با اسمشان شناخته نشده اند و تحت عنوان “هتل فرودگاه امام” “هتل نزدیک فرودگاه امام” در نزد مردم محبوب شده اند.